Základní škola a Mateřská škola Střelice přijme učitelku mateřské školy. Jedná se o úvazek 1,00, nástup od 1. 12. 2023. Požadujeme středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zaměřené na přípravu učitelů mateřské školy dle § 6 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění.

Dále přijme učitelku mateřské školy jako zástup za nemoc, úvazek 1,00, nástup ihned.  Požadujeme středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zaměřené na přípravu učitelů mateřské školy dle § 6 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění. Vhodné i pro studenty nebo důchodkyně.

Kvalifikovaným zájemcům náleží finanční ohodnocení dle platných norem pro pedagogické pracovníky v 9. platové třídě.

Kontakty:
Mgr. Helena Fialová, ředitelka školy
Telefon: 721769584
Mail: reditelna@skolastrelice.cz