Naši prvňáčci dnes nezavařovali ovoce, ale to nejcennější – všechny krásné zážitky, radosti, objevy a dobrodružství, které během svého prvního školního roku prožili. Vznikly tak úplně jedinečné a vzácné zavařeniny plné smíchu, přátelství a nezapomenutelných okamžiků.
Rozloučili jsme se také s našimi patrony. Kruh se uzavřel, ale krásná přátelství zůstávají dál. Celý rok nás provázela naše kamarádka Agátka. Společně jsme zvládli první třídu plnou učení, objevování i radosti. Teď už zbývá jen zvolat: Hurá prázdniny!


Přejeme všem krásné léto plné nových zážitků!