Poslední den školního roku tradičně patří především deváťákům, kteří se loučí s naší školou a vyplouvají do neznámých vod středoškolského života. Rozloučení se školou proběhlo venku na hřišti. Nezapomněli jsme na přání pana starosty i pana ředitele žákům, ani na odměnění úspěšných školních sportovních týmů. Pak už se do hry vložili deváťáci se svým vzpomínkovým průletem nad devíti školními roky. Poděkovali učitelům a rozloučili se písničkou i tancem. Dále už jen následovaly dojemné scény patronů s jejich malými kamarády a předání posledního vysvědčení.
Přejeme našim absolventům i všem ostatním školou povinným i nepovinným hezké odpočinkové léto a krásné prázdniny plné zážitků a objevů.






