Dne 11. 5. 2023 se v Brně konal krajský přebor žáků 1. až 3. třídy v kopané. Naše mužstvo ve složení Filip Liška, Adam Friedberg, Maxmilián Rozmarín, Matyáš Mego, Dominik Krejčí, Jakub Weinstein, Martin Bařina, Václav Drábek obsadilo skvělé druhé místo. Po třech výhrách ve skupině a vítězství v semifinále nás ve finále, v úvodu zápasu, soupeř zaskočil a rychle vedl 0:3. Dokázali jsme sice snížit na 2:3, ale v závěru druhého poločasu soupeř skóroval přímo z rohu a záhy následovalo ukončení zápasu. Nejlepším střelcem v naší kategorii se stal Dominik Krejčí, také obdržel další cenu za vstřelení nejrychlejšího gólu, po první minutě zápasu. Z této vynikající reprezentace školy se radovali také trenéři Friedbegr a Weinstein, řidič pan Mgr. Bařina, předseda FK Střelice Stratil jenž nás přijel podpořit, pár tatínků i vedoucí výpravy Kučera.

Výsledky