Dne 17. 4. 2023 se v Zastávce konal okrskový přebor žáků v minikopané (hraje se na půlce hřiště 1+5). Naše družstvo ve složení Dominik Weinstein, David Brtník, Viktor Smejkal, Damián Smutný, Ondřej Charvát, Ondřej Švestka, Lukáš Bartoněk, Ondřej Holešovský, Martin Buchníček obsadilo ve vyrovnaném turnaji druhé místo. Hned v prvním zápase jsme narazili na pozdějšího vítěze Zbýšov, a jelikož jsme v prvním poločase hledali optimální sestavu, šel soupeř do vedení 0:3. V druhém poločase se již podařilo sestavu a hru vylepšit ale stačilo to pouze na korigování výsledku na 3:4. I když jsme oba zbývající zápasy vyhráli, náš první soupeř po další výhře remizoval a to mu stačilo na první místo. Mírné zklamání prožívali společně s hráči i kustod Kalianko, masér Liška, trenér Weinstein a vedoucí výpravy Kučera.

Výsledky