Vážení rodiče,
rádi bychom navázali na krásnou lidskou spolupráci se Zámečkem Střelice. Náš miniprojekt „Pohledy pro Zámeček“ se stal již tradicí. Chtěli bychom Vás k němu, některé již opětovně, přizvat.

Smyslem projektu je udělat radost klientům Zámečku, potěšit a zpříjemnit jim tuto nelehkou dobu vánočním či jiným pohledem. Účast Vás, rodičů, by spočívala v pořízení libovolného počtu pohledů, na které neadresně připíšete přání. My je shromáždíme a doručíme před Vánocemi do Zámečku, kde by je klientům slavnostně předali.

Pokud by někdo cítil potřebu udělat radost drobným dárkem, kontaktujte prosím své třídní učitelky a ony s Vámi rády dořeší potřebné detaily. Loni udělaly obrovskou radost firemní propisky, barevné propisky, diáře, deníčky, pastelky, fixy, klíčenky, balonky, ping-pongové míčky, puzzle, omalovánky i drobné pozornosti.

Pevně věříme, že právě Advent je ten pravý čas, kdy by se mohl každý z nás zamyslet nad tím, jak dopřát trochu radosti těm, kteří v životě tolik štěstí neměli.

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za ochotu a snahu překonat lhostejnost k druhým. Vánoční přání, popřípadě drobné dárky, můžete přinášet svým třídním učitelkám do čtvrtku 15. prosince, abychom stihli dopsat věnování, vše zabalit a předat Mgr. Zuzaně Roubalové, vedoucí služby domov pro osoby se zdravotním postižením.

Z. Hloušková