Vážení rodiče,

školní rok v naší MŠ začíná v pondělí 4. 9. 2023. Provoz je od 6:30 do 16:30 hod. v obou areálech MŠ.

V 1. den nástupu dítěte připravte Pověření k vyzvedávání dítěte a Potvrzení o bezinfekčnosti – oba formuláře jsou připravené ke stažení. Další informace dostanete emailem na Vámi zadanou adresu.

Pokud Vaše dítě nenastoupí 4. září, nezapomeňte mu odhlásit stravu – elektronicky.

Z důvodu rekonstrukce kuchyně a započaté stavby nové budovy MŠ na ul. Školní se budeme potýkat s „nekomfortem“. Práce jsou sice v plném proudu, nicméně už teď je jasné, že kuchyně do začátku školního roku nebude připravena. Vařit se bude nadále ve školní kuchyni a jídlo přivážet do MŠ podle stávajících pravidel, pravděpodobně do 1. 1. 2024.

Uděláme vše pro to, aby se děti cítily ve stávajících stavebních podmínkách co nejlépe, nicméně Vás prosím o dodržování zvýšené opatrnosti nejen v celém areálu MŠ, ale i ve vnitřních prostorách, kde dochází k určitým omezením.

Děkujeme za pochopení a přejeme úspěšný a úsměvný nástup do nového školního roku.

Z. Hloušková